Навчальна лабораторія 3D принтерів


3D друк

Нові технології сьогодні з'являються, як гриби після дощу. Не так давно в повсякденне життя більшості людей увійшли принтери, а сьогодні з'явилися вже моделі абсолютно нового рівня. 3D-друк дозволяє створювати не банальний текст на папері, а тривимірні об'єкти, параметри яких задаються самим людиною.

Це відкриває нескінченні горизонти, але найцікавіше, що ці пристрої доступні вже для індивідуального користування. Технологія настільки цікава і перспективна, що про неї дізнається все більше і більше людей, деякі з них навіть купують собі такі принтери додому.

Читати далі...

Технологія 3D друку дозволяє створювати об'єкти будь-яких форм з широкого набору матеріалів різних властивостей. Вироби можуть бути дрібними і великими, з гострими кутами або округленими елементами, термостійкі і прозорі, гнучкі і жорсткі. Огрядність друку варіюється від 0,1 мм. Для друку необхідна тривимірна модель, створена в спеціальних редакторах, яка потім завантажується в 3D принтер і пошарово вибудовується з потрібного матеріалу.

Читати далі...


Розрахунок ціни.

Є два методи розрахунку ціни. В залежності від особливостей об'єкта за розрахункову одиницю приймають одиницю ваги - грам надрукованого об'єкта або одиницю об'єму. - квадратний сантиметр надрукованого об'єкта. Набагато зручніше проводити розрахунок у грамах, оскільки спеціальний інтерфейс може з доволі пристойною точністю розрахувати вагу надрукованого об'єкту ще до початку друку на стадії позиціонування. На вартість 3d друку впливають також наступні речі:

Товщина шару друку.

3D принтер, котрим ми друкуємо може наносити шар з найвищою точністю - 50 мкм. При такому параметрі друк настільки однорідний, що шарів практично не видно.

Швидкість друку.

3D принтер може пришвидшувати друк у 5 раз. Звичайно вартістю за виграний час є якість. Деколи важливішим є саме параметр часу.

Матеріал друку.

Практично щодня фанати цієї справи винаходять нові матеріали. Це металізовані, целюлозні та гумові пластики. Ціна звичайно ж різна.

Корисні посилання

Автори

Про нас

Навчальна лабораторія 3D принтерів Національного університету біоресурсів і природокористування України розташована в корпусі №15.Лабораторія призначена для використання з освітньою метою,для реалізації проектів та практичних завдань